BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Lapkričio 30 d.

Klaipėdos universitete vyko pretendento į rektoriaus pareigas susitikimas su Klaipėdos universiteto Tarybos nariais ir bendruomene

Lapkričio 30 d. Klaipėdos universitete vyko viešas KU Tarybos posėdis, kurio metu Tarybos nariai ir Universiteto bendruomenė susitiko su pretendentu į rektoriaus pareigas prof. dr. Artūru Razbadausku. Susitikimo metu susirinkusieji išgirdo pretendento prisistatymą, po kurio bendruomenei kandidatas pateikė savąją Universiteto plėtros viziją, ateinančių 5-erių metų veiklos programą bei atsakė į auditorijos užduotus klausimus.

Kitas rinkimų etapas – pretendento prisistatymas Senato nariams gruodžio 7 d. 13 val. Senatas svarstys ir teiks siūlymus ir/arba išvadas Tarybai dėl kandidato tinkamumo (netinkamumo) eiti Rektoriaus pareigas, nutarimą ar nutarimus priimdami balsuodami slaptai. Tuomet, po gruodžio 9 d. įvyksiančio Tarybos posėdžio galutiniam pretendentų į rektoriaus postą sąrašui patvirtinti, gruodžio 11 d. įvyks uždaras Tarybos posėdis rektoriaus rinkimams. Rektorius bus laikomas išrinktu, jeigu už jį balsuos ne mažiau kaip šeši Tarybos nariai, o šešių balsų nesurinkus, bus skelbiami nauji Rektoriaus rinkimai.

Primename, jog 2023 m. lapkričio 10-ąją, kuomet baigėsi terminas, iki kurio buvo galima pareikšti norą dalyvauti Klaipėdos universiteto rektoriaus rinkimuose, buvo gauti dviejų kandidatų dokumentai. Su jų pateiktų dokumentų turiniu susipažinę Rektoriaus rinkimų komisijos nariai kandidatais į KU rektoriaus postą registravo prof. habil. dr. Eimutį Juzeliūną, Fizinių ir technologijos mokslų centro vyriausiąjį mokslo darbuotoją, ir prof. dr. Artūrą Razbadauską, šiuo metu einantį KU rektoriaus pareigas. Praėjus 4 dienoms po dokumentų pateikimo, prof. habil. dr. Eimutis Juzeliūnas raštu informavo Rektoriaus rinkimų komisijos sekretoriatą atsiimantis savo kandidatūrą ir konkurse nedalyvausiantis, tad jame liko vienas registruotas pretendentas prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Šiuo metu KU rektoriaus pareigas einančio prof. dr. Artūro Razbadausko kadencija baigiasi 2024 m. kovo 4 d.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos