BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Lapkričio 15 d.

Konkurse į Klaipėdos universiteto rektoriaus postą liko vienas pretendentas

Viešame konkurse į Klaipėdos universiteto (KU) rektoriaus postą liko tik vienas kandidatas, po to, kai dar vienas registruotas pretendentas atsiėmė savo kandidatūrą.

 

Lapkričio 10-ąją, kuomet baigėsi terminas, iki kurio buvo galima pareikšti norą dalyvauti Klaipėdos universiteto rektoriaus rinkimuose, buvo gauti dviejų kandidatų dokumentai. Su jų pateiktų dokumentų turiniu susipažinę Rektoriaus rinkimų komisijos nariai kandidatais į KU rektoriaus postą registravo prof. habil. dr. Eimutį Juzeliūną, Fizinių ir technologijos mokslų centro vyriausiąjį mokslo darbuotoją, ir prof. dr. Artūrą Razbadauską, šiuo metu einantį KU rektoriaus pareigas.

Prof. habil. dr. Eimutis Juzeliūnas vakar vakare raštu informavo Rektoriaus rinkimų komisijos sekretoriatą atsiimantis savo kandidatūrą ir konkurse nedalyvausiantis, tad jame lieka vienas registruotas pretendentas prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Rektoriaus rinkimų komisijos pirmininkės Eglės Stonkės teigimu, tai, jog vienas kandidatas atsisakė ketinimų dalyvauti konkurse, netrukdo jo tęsti – reglamente yra nustatytos rinkimų procedūros ir esant tik vienam kandidatui.

Lapkričio 30 d. 14 val. KU rektoriaus rinkimus organizuojanti KU taryba rengia atvirą posėdį, kuriame kviečiami dalyvauti ir Universiteto bendruomenės nariai. Posėdyje bus pristatyta kandidato į KU rektoriaus postą prof. dr. Artūro Razbadausko KU vizija bei ateinančių 5-erių metų veiklos programa.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos