BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Vasario 26 d.

Kvietimas dalyvauti darbo tarybos rinkimuose

Gerbiami Klaipėdos universiteto darbuotojai, kviečiame dalyvauti darbo tarybos rinkimuose 2024 m. kovo 5 – 6 d.

Balsavimas internetu vyks nuo 2024 m. kovo 5 d. (antradienio) 8.00  val. iki 2024 m. kovo 6 d. (trečiadienio) 24.00 valandos

Rinkėjams, balsuojantiems internetu, sugeneruojami kodai siunčiami darbiniais elektroniniais paštais.

Rinkėjas, elektroniniu paštu gaus prisijungimo vardą ir slaptažodžio kodą. Paspaudus nuorodą, bus automatiškai nukreipiama į balsavimo puslapį.

Balsuoti elektroninėje sistemoje bus leidžiama už 11 kandidatų ir mažiau. Balsuojant už daugiau kandidatų negu 11, sistema praneš apie klaidą ir prašys pataisyti balsus.

Po balsavimo, balsas bus užfiksuojamas ir dar kartą balsuoti nebus leidžiama. Bandant dar kartą jungtis, sistema praneš apie jau įvykdytą balsavimą.

Pridedama:

KU patvirtintas Rektoriaus 2024 m. vasario 23 d. įsakymu Nr. 1-218  2024-02-23 balsavimo internetu tvarkos aprašas, kurį rasite čia

Balsavimo biuletenis ir kandidatų į darbo tarybą sąrašą rasite čia

Prisijungimo duomenys prie elektroninio balsavimo sistemos bus išsiųsti ketvirtadienį 2024-03-04.

Darbo tarybos rinkimuose gali dalyvauti ir balso teisę turi visi bent trijų nepertraukiamų mėnesių darbo santykius su Universitetu turintys  darbuotojai, išskyrus darbdavį ir pagal įstatymus, įgaliojimus ar steigimo dokumentus jam atstovaujančius asmenis (prorektoriai, dekanai, direktoriai, skyrių, tarnybų vedėjai).

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkę Sadą Ramanauskienę el. paštu: sada.ramanauskiene@ku.lt

Dėl techninių nesklandumų kreiptis į Informacinių sistemų ir technologijų programuotoją Egidijų Laucevičių tel. Nr. +370 46 398 828 (KU trumpas – 1828).

Kviečiame aktyviai dalyvauti !

VšĮ Klaipėdos universiteto darbo tarybos rinkimų komisija

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos