BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Vasario 26 d.

Kvietimas dalyvauti KU VIII-ojo Senato papildomuose rinkimuose

Gerbiami Klaipėdos universiteto dėstytojai ir mokslo darbuotojai, kviečiame dalyvauti VIII-ojo Senato papildomuose rinkimuose 2024 m. kovo 5 – 6 d.

Balsavimas internetu vyks nuo 2024 m. kovo 5 d. (antradienio) 8.00  val. iki 2024 m. kovo 6 d. (trečiadienio) 24.00 valandos

Prisijungimo duomenys prie elektroninio balsavimo sistemos bus išsiųsti pirmadienį 2024-03-04.

Rinkėjams, balsuojantiems internetu, sugeneruojami kodai siunčiami darbiniais elektroniniais paštais. Rinkėjas, elektroniniu paštu gaus prisijungimo vardą ir slaptažodžio kodą. Paspaudus nuorodą, bus automatiškai nukreipiama į balsavimo puslapį.

Balsuoti elektroninėje sistemoje bus leidžiama už 2 kandidatus pagal nustatytas kvotas. Balsuojant už daugiau kandidatų, sistema praneš apie klaidą ir prašys pataisyti balsus.

Po balsavimo, balsas bus užfiksuojamas ir dar kartą balsuoti nebus leidžiama. Bandant dar kartą jungtis, sistema praneš apie jau įvykdytą balsavimą.

Senato rinkimų teisę turi visi išrinkti (atestuoti) KU dėstytojai ir mokslo darbuotojai, kiti dėstytojai ir mokslo darbuotojai, dirbantys Universitete ne mažiau kaip 0,25 etato (sumuojant skirtingų darbo sutarčių etatus), taip pat KU profesoriai emeritai.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į KU VIII-ojo Senato papildomų rinkimų komisijos pirmininkę Sadą Ramanauskienę el. paštu: sada.ramanauskiene@ku.lt

Dėl techninių nesklandumų kreiptis į Informacinių sistemų ir technologijų programuotoją Egidijų Laucevičių tel. Nr. +370 46 398 828 (KU trumpas – 1828).

Kviečiame aktyviai dalyvauti !

VšĮ Klaipėdos universiteto VIII-ojo Senato papildomų rinkimų komisija

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos