BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Humanitariniai mokslai

Anglų filologija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121NX060

Įgyjama kvalifikacija
Humanitarinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Papildoma informacija
Galimybė rinktis pedagoginių studijų modulį.

Apie programą

Programa yra skirta parengti specialistus, turinčius bendrąjį filologinį išsilavinimą ir gebančius aukštu lygiu bendrauti dviem užsienio kalbomis – anglų ir švedų/vokiečių. Komunikaciniams gebėjimams ugdyti skiriami teoriniai ir praktiniai studijų dalykai, atliepiantys Lietuvos ir pasaulio šalių darbo rinkos poreikį. Programos absolventai išmanys šiuolaikinius mokslinio tyrimo metodus ir gebės atlikti mokslinius tyrimus filologijos srityje. Jie galės tęsti filologijos arba lingvistikos studijas magistrantūroje.

Rinktis verta

Filologijos bakalaurai studijuoja anglų kalbą, kalbos struktūrą, švedų / vokiečių kalbą ir struktūrą, vertimo teoriją ir praktiką, kultūrų komunikaciją, leksikologiją, stilistiką, šiuolaikinės lingvistikos kryptys, teksto lingvistiką, retoriką ir kitas lingvistines disciplinas, taip pat įvairių laikotarpių literatūrą. Studentai atlieka praktiką Lietuvos arba užsienio įmonėse, kuriose reikalingos dviejų užsienio kalbų kompetencijos. Baigusiajam suteikiamas humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis.

 

Karjera

Absolventai bus puikiai įvaldę anglų ir kitą užsienio kalbą (švedų, vokiečių). Dviejų užsienio kalbų kompetencijos leis dirbti Lietuvos ir bendrose su užsienio šalimis įmonėse, kurių veikla susijusi su tarptautinio verslo kūrimu ir valdymu. Tokie specialistai yra reikalingi įvairių savivaldybių, ministerijų, kitų organizacijų tarptautinių ryšių skyriams, Klaipėdos uosto, transporto ir tarptautinių pervežimų sektoriaus verslo struktūrose.

Pasirinkę pedagogikos modulį galės dirbti pedagoginį darbą.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas