BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Informatikos mokslai

Informatika

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121BX028

Įgyjama kvalifikacija
Informatikos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis
Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį. 

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

Specializacijos

  • Informatika
  • Duomenų analitika

Studijų metu studentai privalo pasirinkti specializaciją.  Specializacija vykdoma, jei susidaro ne mažesnė nei 8 studentų grupė.

 

Stipendijos ir apdovanojimai

Visam studijų laikotarpiui

LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos tikslinė skatinamoji stipendija

200 Eur / mėn stipendija skiriama studentams įstojusiems į valstybės finansuojamas studijų vietas 4 metų laikotarpiui.

Tarptautinė investuotojų pripažinta studijų kokybė „Investor's spotlight“

Apie programą

Informatikos studijos suteikia žinių apie esminius informatikos principus ir teorijas, analitinius, modeliavimo ir skaičiavimo metodus. Studijos padeda kurti gebėjimus savarankiškai formuluoti ir spręsti aktualias informatikos mokslo ir informacinių technologijų taikymo praktines problemas įvairiose dalykinėse srityse. Studentai baigę šią studijų programą išmano programinės įrangos gyvavimo ciklo procesus, turi bendravimo, projektų valdymo, darbo komandoje ir kitų perkeliamųjų įgūdžių.

Studijų programa pažymėta kokybės ženklu

Informatikos studijų programai suteiktas „Investors’ Spotlight“ kokybės ženklas. Šiuo kokybės ženklu buvo apdovanotos rinkos poreikius labiausiai atitinkančios inžinerinės krypties studijų programos. Tai reiškia, kad verslas, užsienio investuotojai mumis pasitiki, o mūsų paruošti specialistai – aukštos kvalifikacijos darbuotojai, atitinkantys visus, šios srities inžinieriams keliamus, reikalavimus!

Rinktis verta

Šiuolaikinis žmogus tiesiog nebeįsivaizduoja pasaulio be išmaniųjų technologijų. O jūs ar galėtumėte be jų gyventi? Jei ne, tada galbūt ir patys norite aktyviai dalyvauti kuriant ateities technologijas? Pasirinkę Informatikos studijų programą tapsite profesionaliais programų ir išmaniųjų sistemų kūrėjais, aukštos kvalifikacijos informatikos mokslo ir informacinių technologijų srities specialistais. Taip pat padėsite kurti žinių visuomenę ir ateities technologijas.

 

Alumnai kalba

Karjera

Baigus Informatikos studijų programą, atsiveria plačios karjeros galimybės – galėsite tapti informatikos specialistais, programuotojais, programų sistemų analitikais ir projektuotojais, IT konsultantais; dirbti programinės įrangos gamybos ir leidybos, informacinių paslaugų kūrimo, priežiūros ir aptarnavimo bei kitose informacinių technologijų paslaugų – finansų, draudimo, bankininkystės e-paslaugų kūrimo ir valdymo srityse. Taip pat karjeros galėsite siekti įvairiose valstybinėse ir privačiose įmonėse: AB TEO LT, „Barclays TC Ltd.“, AB „Swedbank“, AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Philip Morris Lietuva“, UAB „Omega technology“, UAB „Profis“, UAB „Yazaki Wiring Technologies Lietuva“, UAB „Balco LTD“, UAB ,,IT Uostas“, UAB „Creative Partner“, UAB ,,Solutera“.

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas