BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Sveikatos mokslai

Radiologija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121GX016

Įgyjama kvalifikacija
Sveikatos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 3,5 m.

Studijų programos apimtis kreditais
210

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Apie programą

Kas tai?

Profesionalūs sveikatos mokslų medicinos technologijų krypties atstovai, radiologijos technologai, dalyvaujantys ir dirbantys su naujausiomis medicinos radiologinių tyrimų vaizdinimo technologijomis – tyrimais, vertinantys, taikantys naujausias radiologijos vaizdinimo ir tyrimų žinias praktinėje bei mokslinėje veikloje rengiami tik Klaipėdos universitete. Mūsų tikslas – formuoti kritiškai mąstančią asmenybę, gebančią ne tik suprasti medicinos technologijų reikšmę ir svarbą sveikatos priežiūros sistemoje, bet ir atrasti sąsajas su pacientais, jų šeimos nariais.

Ugdome gebėjimus rinkti ir apdoroti

Šiuolaikiniame informacinių technologijų amžiuje universiteto misija yra ugdyti radiologijos technologo gebėjimą dalyvauti kartu su gydytoju bendrame gydymo ir sveikatos tausojimo procese. Todėl žinios ir gebėjimai, kurie bus ugdomi studijų metu, pravers visur, kur reikalinga betarpiška sąsaja su komandos nariais, naujausia radiologijos vaizdinimo ir tyrimų informacija, jos rinkimu ir kritišku vertinimu, jos apdorojimo ir apibendrinimo įgūdžiais.

Rintis verta

Kuo mes išskirtiniai?

Radiologija – vienintelė Lietuvoje pirmosios pakopos studijų programa. Gilinamės ne vien į radiologinius vaizdinimo bet ir jų valdymo metodus, apjungiant ir derinant žmonių bendravimo, sveikatos disciplinų metodus. Rinktis šias studijas siūlome visiems, kuriuos domina žmogaus radiologiniai tyrimo metodai, sveikatos pažinimas ir noras tą pažinimą gilinti bei įvaldyti naujausius vaizdinio diagnozavimo metodus, padedančius profesionaliai dalyvauti visuomenės sveikatinimo ir gydymo procese.

 

Alumnai kalba

Karjera

Kur dirba absolventai?

Studijų metu įgytas žinias praktiškai pritaikysite dirbdami Lietuvos ir Europos sveikatos apsaugos sistemos valstybinėse bei privačiose įstaigose. Dirbsite radiologinių tyrimų departamentuose, skyriuose, padaliniuose: Magnetinio rezonanso tomografijos, Konvencinės radiografijos, Ultragarsinių tyrimų, Kompiuterinės tomografijos, Intervencinės radiografijos ir angiografijos, Branduolio medicinos, Radioterapijos ir kt.

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas