BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Inžinerijos mokslai

Elektros inžinerija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121EX062

Įgyjama kvalifikacija
Inžinerijos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis

  • Dieninis. 
    Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį.
  • Sesijinis. Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta keturis kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku. Sesijos trukmė priklauso nuo studijuojamų dalykų skaičiaus, bet ne ilgesnė kaip 2 savaitės. Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį.

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

Stipendijos ir apdovanojimai

Pirmiems studijų metams:

AB „Ignitis grupė“ vardinė stipendija

Skiriama 300 Eur / mėn. (mokama dešimčiai mėnesių) stipendija Elektros inžinerijos studijų programos 1 kurso studentams, studijuojantiems nuolatinėse dieninėse studijose.

Visam studijų laikotarpiui:

LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos tikslinė skatinamoji stipendija

200 Eur / mėn. stipendija skiriama studentams įstojusiems į valstybės finansuojamas studijų vietas 4 metų laikotarpiui.

Tarptautinė investuotojų pripažinta studijų kokybė „Investor's spotlight“

Apie programą

Išsamios profesinės žinios

Studijų metu įgysite teorinių ir praktinių žinių apie elektros grandines, galios elektroniką, elektros pavaras, informacines technologijas, mikrovaldiklius, pramoninius valdiklius ir pramoninę komunikaciją, elektros energetiką, galėsite konstruoti, projektuoti bei valdyti elektronikos įrenginius, pavaras ir robotus.

Asmeninių įgūdžių ugdymas

Be išsamių profesinių žinių, studijuodami pagal šią studijų programą „susikrausite“ asmeninių įgūdžių ir kompetencijų paketą, įskaitant verslo ir inžinerinių projektų valdymą, statistinių metodų taikymą, ekonomikos žinias, darbo etiką ir saugą. Jūs tapsite verslesni ir išmoksite praktiškai pritaikyti studijų metu įgytas žinias. Turime ne vieną sėkmingą pavyzdį, kai mūsų studentai ne tik tampa puikiais darbuotojais, bet ir sukuria savo, su inžinerija susijusius, verslus.

Popaskaitinės veiklos

Jei esi veiklus, nenustygstantis vietoje ir norintis išbandyti kuo daugių naujų veiklų, kviečiame tave prisijungti prie KU Robotikos klubo. Čia mes projektuojame, konstruojame, programuojame sumo robotus ir kitus išmanius įrenginius. 

Rinktis verta

Elektromobiliai, robotai, pramonės automatinės sistemos, saulės ir vėjo elektrinės, elektriniai ir autonominiai laivai, daiktų internetas ir dirbtinis intelektas – tai sistemos ir daiktai, be kurių dažnas neįsivaizduojame savo kasdienybės. Augant automatizacijos mastams, didėjant elektros energijos poreikiui šios srities specialistų paklausa darbo rinkoje yra didelė ir ateityje tik didės. „Investuok Lietuvoje“ atlikta inžinerinių įmonių apklausa atskleidė, kad daugiau nei 30 proc. jų veiklos sėkmės lemia būtent elektros inžinieriai. Didelė šių specialistų paklausa lemia ne tik puikias šios kvalifikacijos inžinierių karjeros galimybes, bet ir konkurencingą atlyginimą.

Kuriame gražesnį ir įdomesnį rytojų

Inžinerija – tai ne tik mokslas, tai įdomi kūrybinė ir gyvenimiška veikla! Prieš 20 metų negalėjome net pasvajoti, kad pusė mūsų gyvenimo tilps į išmaniuosius telefonus, kad namus tvarkys robotai ir kad Klaipėdos gatvėmis važinės lietuvių inžinierių sukurti ir pagaminti elektriniai autobusai. Klausimas tau: „Kas mūsų laukia toliau?“

Tarptautiškumo galimybės

Studijų metu galėsi pasinaudoti visomis ERASMUS+ programos galimybėmis ir savo teorines bei praktines žinias gilinti studijuojant ar atliekant praktiką, stažuojantis pasirinktame užsienio universitete ar įmonėje – turime net 200 ERASMUS+ akademinių partnerių!

Dalyvauk tyrimuose ir projektuose

Nemaža dalis studentų studijų metu gali įsilieti į įvairias projektines veiklas susijusias tiek su studijomis, tiek su moksliniais tyrimais. Dalyvavimas įvairuose nacionaliniuose ar tarptautiniuose moksliniuose projektuose studentams padeda ugdyti jų kūrybiškumą, įsisavinti studijų metu įgytas teorines žinias ir suteikia neįkainojamą galimybę prisidėti prie naujų technologijų, inovacijų kūrimo!

Studijų programa pažymėta kokybės ženklu

Elektros inžinerijos studijų programai suteiktas „Investors’ Spotlight“ kokybės ženklas. Šiuo kokybės ženklu buvo apdovanotos rinkos poreikius labiausiai atitinkančios inžinerinės krypties studijų programos. Tai reiškia, kad verslas, užsienio investuotojai mumis pasitiki, o mūsų paruošti specialistai – aukštos kvalifikacijos darbuotojai, atitinkantys visus, šios srities inžinieriams keliamus, reikalavimus!

 

Alumnai kalba

Karjera

Baigę modernias ir perspektyvias elektros inžinerijos studijas tapsite paklausiais darbuotojais pramonės ir verslo įmonėse, turėsite galimybę ateityje sukurti savo verslą elektros, elektronikos, elektros energetikos ar kitose pramonės srityse. Įgyta kvalifikacija leidžia dirbti mašinų, prietaisų, pramonės, energetikos, transporto ir kitokiose įmonėse vadovaujančiaisiais specialistais, technikais, automatikos ir robotikos specialistais, projektuotojais, darbų ar projektų vadovais, taip pat galėsite dirbti mokslinėse laboratorijose, privačiame versle, eksperimentinėje veikloje.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas