BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Ugdymo mokslai

Vaikystės pedagogika

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121MX054

Įgyjama kvalifikacija
Ugdymo mokslų bakalauras, pedagogas

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

 • Kredito kaina 
  63,93 Eur
 • Metinė studijų kaina 
  3836 Eur

Studijų tvarkaraštis

 • Dieninis
  Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį. 
 • Sesijinis
  Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta keturis kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku. Sesijos trukmė priklauso nuo studijuojamų dalykų skaičiaus, bet ne ilgesnė kaip 2 savaitės. Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį. 

Studijų kalba
Lietuvių

Specializacijos

 • Pradinio ugdymo pedagogika
 • Socialinė pedagogika

Specializacija pasirenkama stojimo metu.

Studijų programos aprašas

Įstojusiems į Vaikystės pedagogikos studijų programos su pradinio ugdymo pedagogikos specializacija valstybės finansuojamą studijų vietą gali būti skiriama prioritetinė parama, kurios dydis 6,5 bazinės socialinės išmokos dydžių per mėnesį (357,50 Eur).

Apie programą

Kas tai?

Studijų procesas organizuojamas ugdymo įstaigose ir universitete, sudarant sąlygas teorines žinias tuoj pat pritaikyti praktikoje. Studentai su dėstytojais mokosi ir atlieka gamtos, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos mokslų tyrimus. Organizuoja kūrybines dirbtuves, renginius vaikams, vykdo projektus.

Tavęs laukia Erasmus+ mainų programa

Pasirinkusiems šią programą, suteikiamos galimybės studijuoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pagal mainų programą (Austrijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Kroatijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Portugalijoje, Rumunijoje ir kt.).

Rinktis verta

Kuo mes išskirtiniai?

Jei patinka darbas su vaikais ir nori tapti ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytoju ir dar pradinio ugdymo mokytoju arba socialiniu pedagogu, tai rinkis VAIKYSTĖS PEDAGOGIKOS studijas.

Čia studijuoti verta!

Ši studijų programa yra šiuolaikiška, įdomi ir išskirtinė, nes ji sudaro galimybę studijuoti dvi pedagogines specialybes. Šiuolaikiški dėstytojai, savo sričių ekspertai, praktikai padės pažinti save ir augančio žmogaus psichologiją, išmokys kūrybiškai valdyti ugdymo procesą taikant išmaniąsias sistemas. Mums svarbūs kiekvieno studento poreikiai, interesai ir jausena.

Alumnai kalba

Karjera

Sėkmingos studentų atliktos praktikos dar studijų metu sudaro galimybę lengvai įsidarbinti mokytoju vaikų lopšeliuose/darželiuose, priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėse/klasėse, ugdymo centruose, kitose švietimo paslaugas teikiančiose valstybinėse ir privačiose institucijose bei institucijose pagal pasirinktą papildomą pedagoginę specializaciją, pradinių klasių mokytoju arba socialiniu pedagogu. Taip pat galimybė tęsti studijas magistrantūroje.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas