BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Humanitariniai mokslai

Lietuvių filologija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121NX064

Įgyjama kvalifikacija
Humanitarinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Specializacija
Teatrologija
Studijų metu studentai gali pasirinkti specializaciją. Specializacija vykdoma, jeigu susidaro ne mažesnė nei 8 studentų grupė.

Apie programą

Studijos skirtos kūrybingiems, laisviems žmonėms, kuriems svarbi ir įdomi lietuvių kalba ir kultūra, jos vieta pasauliniame kontekste. Būsimieji filologai studijuoja bendrojo lavinimo dalykus, suteikiančius bendrųjų žinių iš kitų sričių mokslų; studijų krypties dalykus, skirtus ugdyti filologinei-socialinei kompetencijai, formuoti profesinei terminijai, analizuoti kultūros ir literatūros sąsajoms bei pasaulinės ir lietuvių literatūros raidai, pažinti kalbos sistemai ir jos dėsningumams, plėtoti filologinei kompetencijai. Atliekamos dvi filologinės praktikos.

 

Rinktis verta

Studijos skirtos kūrybingiems, laisviems žmonėms, kuriems svarbi ir įdomi lietuvių kalba ir kultūra, jos vieta pasauliniame kontekste. Čia suprasi, kaip „sukonstruota“ lietuvių kalba, kas joje senoviška ir kas nauja, pažinsi lietuviškąją ir pasaulio literatūrą, kursi mokslinius ir meninius tekstus. 

Po kelerių metų pertraukos kviečiame studijuoti Lietuvių filologiją su papildoma teatro specializacija (teatrologija). Atnaujintoje lietuvių filologijos programoje bus dėstomos ir interaktyvios vaidybos ir režisūros, scenos kalbos, kūrybinio rašymo, teatro edukacijos bei taikomojo teatro disciplinos. Baigę šią unikalią studijų programą įgysite dvigubą specialybę ir ateityje galėsite dirbti lietuvių kalbos ir teatro mokytoju, redaktoriumi, viešųjų ryšių specialistu, televizijos ir radijo laidų vedėju.

 

Alumnai kalba

Karjera

Studijos Tau atvers kelius dirbti įvairiausiose veiklos pasaulio srityse, kur reikia lietuvių kalbos, literatūros ir kultūros išmanymo, kūrybiškumo, gebėjimo sklandžiai bendrauti, perteikti informaciją žodžiu ir raštu: švietimo, kultūros ar bet kurios kitos įstaigos administratoriumi, kalbos tvarkytoju, redaktoriumi, žurnalistu, viešųjų ryšių specialistu, pedagogu. Panorėjęs galėsi tęsti studijas magistrantūroje.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas