BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Sveikatos mokslai

Slauga

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121GX017

Įgyjama kvalifikacija
Sveikatos mokslų bakalauras, bendrosios praktikos slaugytojas

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Apie programą

Kas yra slauga?

Slauga – asmens sveikatos priežiūros dalis, apimanti sveikatos ugdymą, stiprinimą ir išsaugojimą, ligų ir rizikos veiksnių profilaktiką, sveikų ir sergančių asmenų fizinę, psichinę ir socialinę priežiūrą (Lietuvos Respublikos slaugos praktikos ir akušerijos praktikos įstatymas Nr XIII-1334).

Ugdome geriausius specialistus

Studijų programos paskirtis – parengti tarptautinius standartus atitinkantį slaugos specialistą, gebantį vykdyti funkcijas, reikalaujančias slaugos mokslo ir praktikos žinių bei teorinio pasirengimo, mokslinio – tiriamojo darbo gebėjimų, siekiant asmens, šeimos ir bendruomenės gerovės.

Rinktis verta

Kuo mes išskirtiniai?

Slaugos katedros – augantis ir stiprėjantis studijų ir mokslo centras, suteikiantis universitetinį, europinius standartus atitinkantį slaugytojo profesinį išsilavinimą. Katedra rūpinasi slaugos, kaip taikomosios studijų krypties, vystymu bei slaugos kaip mokslų šakos stiprinimu.

Studentams siūloma ir suteikiama galimybė dalinėms studijoms vykti į užsienio šalis - Suomiją, Norvegiją, Švediją, Daniją, Slovakiją, Kiprą, Maltą, Ispaniją, Portugaliją.

 

Alumnai kalba

Karjera

Kur dirba absolventai?

Įgiję bakalauro laipsnį studentai turi galimybę tęsti studijas magistrantūroje. Studijas baigusiems specialistams taip pat siūloma galimybė savo žinias pritaikyti praktiškai ir dirbti VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninėje, VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, VšĮ Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje, VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninėje, NORTHWAY medicinos centruose, plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinikose ir pan.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas