BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Informatikos mokslai

Informatikos inžinerija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121BX029

Įgyjama kvalifikacija
Informatikos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    63,93 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    3836 Eur

Studijų tvarkaraštis

  • Dieninis. Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį.
  • Sesijinis. Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta keturis kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku. Sesijos trukmė priklauso nuo studijuojamų dalykų skaičiaus, bet ne ilgesnė kaip 2 savaitės. Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį.

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

 

Visam studijų laikotarpiui

LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos tikslinė skatinamoji stipendija

200 Eur / mėn stipendija skiriama studentams įstojusiems į valstybės finansuojamas studijų vietas 4 metų laikotarpiui.

Tarptautinė investuotojų pripažinta studijų kokybė „Investor's spotlight“

Apie programą

Informatikos inžinerijos studijų programa skirta tiems, kuriuos domina ne tik kompiuteriai, bet ir modernūs išmanieji prietaisai, Pramonė 4.0 sprendimai, sudėtingos debesų kompiuterijos programų sistemos, kasdien pasirodančios vis naujos jų pritaikymo galimybės. Naujų sistemų kūrimas ir programavimas bei jų panaudojimas yra įtraukianti ir nepaprastai perspektyvi kūrybinės veiklos sritis. Informatikos inžinerijos studijos suteikia svarbių teorinių žinių ir reikalingų praktinių įgūdžių, kurie būtini aukštos kvalifikacijos šiuolaikinių informacinių technologijų specialistams – skaitmeninės transformacijos kūrėjams.

Studijų programa pažymėta kokybės ženklu

Informatikos inžinerijos studijų programai suteiktas „Investors’ Spotlight“ kokybės ženklas. Šiuo kokybės ženklu buvo apdovanotos rinkos poreikius labiausiai atitinkančios inžinerinės krypties studijų programos. Tai reiškia, kad verslas, užsienio investuotojai mumis pasitiki, o mūsų paruošti specialistai – aukštos kvalifikacijos darbuotojai, atitinkantys visus, šios srities inžinieriams keliamus, reikalavimus!

Rinktis verta

„Debesų“ technologijos, automatinio valdymo prietaisai, robotai – tai visur mus supančios išmaniosios sistemos, kurių įvairovės pažinimas ir panaudojimas yra labai įdomi kūrybinė veikla. Jei norėtum prisijungti ir kartu kurti ateities kompiuterių sistemas bei „protingus“ daiktus, turėtum pasirinkti Informatikos inžinerijos studijas.

 

Alumnai kalba

Karjera

Baigę Informatikos inžineriją savo žinias ir gebėjimus pritaikysite projektuodami automatinio valdymo sistemas, aptarnaudami kompiuteriais valdomus robotizuotus įrenginius, atlikdami mikroprocesorių ir programinės įrangos bei telekomunikacinių tinklų ar duomenų saugos užduotis. Taip pat karjeros galėsite siekti įvairiose valstybinėse ir privačiose įmonėse: AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB „NEO Group“, UAB „RETAL Baltic“, UAB „Terekas“, Qualcomm Inc., UAB „NFQ Technologies“, UAB „Algoritmų sistemos“, AB SEB Bankas , AB „Klaipėdos nafta“, UAB ,,Anvasta“, UAB „Philip Morris Lietuva“, UAB „Vaizdo studija“, University of Southampton, Klaipėdos universitete ir daugelyje kitų. Informatikos inžinerijos absolventai turi galimybes kurti savo IT įmones ir tapti konkurencingais ekspertais greitai besikeičiančioje informacinių technologijų rinkoje.

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas