BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Socialiniai mokslai

Psichologija

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121JX065

Įgyjama kvalifikacija
Socialinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

 • Kredito kaina 
  63,93 Eur
 • Metinė studijų kaina 
  3836 Eur
   

Studijų tvarkaraštis

 • Dieninis.
   
 • Sesijinis. Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta keturis kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku. Sesijos trukmė priklauso nuo studijuojamų dalykų skaičiaus, bet ne ilgesnė kaip 2 savaitės. 

Studijų kalba
Lietuvių

Apie programą

Kas tai?

Psichologija yra universalus ir plačiai taikomas mokslas. Be  psichologijos žinių neišsiverčiama jokioje gyvenimo srityje, kur yra žmonių – šeimoje, mokykloje, organizacijoje, taip pat kompiuterijoje, reklamoje ir net kosmose. Studijuodami šioje programoje, aiškinsitės, kodėl žmonės vienaip ar kitaip elgiasi, mąsto ir jaučia, kaip jie sąveikauja tarpusavyje. Sužinosite, kaip, pasinaudodami mokslinių tyrimų rezultatais, psichologai siekia suprasti tokius reiškinius kaip žmogaus raida nuo kūdikystės iki senatvės, psichikos sveikata, mokymasis, asmenybė ir dar daug kitų dalykų. Praktikos metu turėsite galimybę susipažinti su psichologo darbo įvairiose srityse specifika, išbandyti save ir pasirinkti jus dominančią sritį tolimesnėms studijoms. Įgytos žinios padės jums geriau suprasti save ir kitus.

Rintis verta

Kuo mes išskirtiniai?

Psichologijos bakalauro studijos padės jums išmanyti individų pažintinius gebėjimus, emocijas, asmens savybes bei tarpusavio santykius, grupės ir visuomenės psichologinius dėsnius. Baigę studijas taip pat gebėsite atlikti psichologinius tyrimus. Studijos grindžiamos vadovaujantis psichologo etika pagrįstomis profesinėmis vertybėmis.

Psichologijos studijų programa ruošia kvalifikuotus specialistus, turinčius svarbiausias psichologijos žinias ir įgūdžius bei gebančius jas pritaikyti praktiškai.

 

Alumnai kalba

Karjera

Kur dirba absolventai?

Absolventai gali realizuoti save dirbdami srityse, kuriose psichologinės kompetencijos laikomos privalumu (socialinės rūpybos, sveikatos apsaugos, švietimo, vaikų teisių, viešojo administravimo, nevyriausybinėse, pramonės ir kitose įmonėse bei organizacijose) arba panaudoti savo žinias ir gebėjimus kuriant savo verslą. Norint užsiimti savarankiška psichologo praktika būtina baigti magistrantūros studijas. Įgiję tik bakalauro laipsnį, absolventai gali dirbti psichologais-asistentais švietimo įstaigose. Jie yra pasirengę kurti ir įgyvendinti prevencines programas, dirbti su mokinių, tėvų bei pedagogų grupėmis, atlikti psichologinio švietimo darbą, vykdyti grupių tyrimus ir kt.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas