BDAR
Privatumo politika
Pedagoginės studijos | Bakalauro studijos

Anglų filologija

Pildyti prašymą
arrow

Apie

Apie programą

Programa skirta parengti plataus akiračio lingvistus, gebančius orientuotis sparčiai besikeičiančioje daugiakalbėje visuomenėje ir sklandžiai bendrauti dviem užsienio kalbomis – anglų ir švedų/ispanų/vokiečių.
Pasirinkę šią programą, susipažinsite su užsienio kalbų struktūra, jų vartojimo ypatybėmis, studijuosite kultūrų komunikaciją, vertimo teoriją ir praktiką ir kitas lingvistines disciplinas, kuriomis siekiama ugdyti bendrąsias kompetencijas ir perkeliamuosius gebėjimus.


Šios studijų programos studentai atlieka praktiką Lietuvos arba užsienio įmonėse, kuriose jie taiko dviejų užsienio kalbų kompetencijas.

Rinktis verta

Kuo mes išskirtiniai?

Tai šiuolaikinio pasaulio komunikacijos poreikius atliepianti studijų programa, jungianti dvi svarbias Europos kalbas ir suteikianti žinių apie šių kalbų struktūrą bei jų turtingą kultūrą. Ši studijų programa ne tik suteiks bendrąjį lingvistinį išsilavinimą, bet ir taps tiltu į mokslo, verslo, diplomatijos pasaulį.

Jei domitės užsienio kalbomis, kalbų struktūra ir vertimu, jei svajojate tapti kvalifikuotu, plataus profilio lingvistikos specialistu, gebančiu kūrybiškai taikyti mokslinius tiriamuosius gebėjimus ir komunikacines kompetencijas bendraujant dviem užsienio kalbomis, ši studijų programa – būtent jums!

0Z2A9035-scaled.jpeg

Programos video

Alumnai kalba

Karjera

Kur dirba absolventai?

Puikiai įvaldę anglų ir kitą užsienio kalbą (švedų, ispanų arba vokiečių), šios programos absolventai gali dirbti Lietuvos ir bendrose su užsienio šalimis įmonėse, kurių veikla susijusi su tarptautinio verslo kūrimu ir valdymu. Tokie specialistai yra reikalingi įvairių savivaldybių, ministerijų, kitų organizacijų tarptautinių ryšių skyriams.

Baigusieji šią studijų programą gali dirbti užsienio ryšių darbuotojais, vertėjais, teksto redaktoriais, gidais, sekretoriais-referentais, administratoriais, jie gali siekti karjeros Klaipėdos miesto savivaldybėje, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, vietinėse, tarptautinėse draudimo kompanijose, Klaipėdos miesto ir regiono turizmo informacijos biuruose, kultūros, švietimo informacijos centruose.
Programa sudaro sąlygas taikyti kompetencijas plačiąja geografine ir kultūrine prasme, neapsiribojant vien tik vakarų Lietuvos regiono poreikiais.

0Z2A8595-scaled.jpeg

Informacija

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121NX002

Įgyjama kvalifikacija
Humanitarinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2021–2022 s. m. studijų kaina
Kredito kaina 43,80 Eur
Metinė studijų kaina 2628 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Dalis studijų dalykų gali vykti anglų kalba.

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas