BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Verslo ir viešoji vadyba

Rekreacija ir turizmas

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121LX059

Įgyjama kvalifikacija
Verslo vadybos bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 3 m.

Studijų programos apimtis kreditais
180

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    49,23 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    2954 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Specializacijos

  • Sveikatos turizmas
  • E. turizmas

Studijų metu studentai privalo pasirinkti specializaciją.  Specializacija vykdoma, jei susidaro ne mažesnė nei 8 studentų grupė.

Apie programą

Kas tai?

Šios studijų programos tikslas - parengti aukštos kvalifikacijos turizmo ir rekreacijos specialistus, išmanančius rekreacijos ir turizmo funkcionavimo bei paslaugų teikimo dėsningumus ir problematiką, gebančius palaikyti ir gerinti rekreacijos ir turizmo kokybę, dalyvauti rekreacijos ir turizmo procesų analizėje, administravime, planavime ir valdyme. Specializuojamasi į sveikatos turizmo ir e-turizmo plėtotės kompetencijas.
Studijų procese taikomos įvairios mokymo ir mokymosi veiklos: paskaitos, atvejo studijos, vizitai į įmones ir organizacijas, susitikimai su profesionalais, tiriamoji veikla, pranešimai, diskusijos, renginių organizavimas, projektų įgyvendinimas ir kt. Taikomi mokymosi virtualioje aplinkoje metodai.

 

Rinktis verta

Pasirinkti šią specialybę verta

Visame pasaulyje rekreacijos ir turizmo sektorius plečiasi, keičiasi žmonių laisvalaikio leidimo ir keliavimo formos, poilsio ir turizmo paslaugų reikalavimai. Rekreacijos ir turizmo organizavimo verslas bei svetingumo vadyba pritaikoma naujiems iššūkiams. Lietuvos turizmo sektoriaus ir turizmo naujovių pasaulyje išmanymas sudaro mūsų studijų pagrindą. Bendraujančius ir paslaugius, visus, kurie mėgsta aktyvią veiklą, kviečiame rinktis rekreacijos ir turizmo studijas. Vertingas ir įdomus yra ne tik darbas pabaigus studijas, bet ir pačios studijos.

 

Alumnai kalba

Karjera

Kur dirba absolventai?

Baigę šią studijų programą absolventai gali dirbti vadybinį-organizacinį-konsultacinį darbą rekreacijos ir turizmo sektoriuje (turizmo informacijos centruose, kelionių agentūrose, muziejuose, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigose, SPA ir sveikatingumo paslaugas teikiančiuose centruose ir pan.), prisidėti prie rekreacijos ir turizmo politikos įgyvendinimo dirbdami rekreacijos ir turizmo plėtros institucijose, savivaldybių administracijose ir jų įstaigose, įkurti ir vystyti asmeninį rekreacijos bei turizmo verslą. Programos studijų specializacijos „Sveikatos turizmas“ ir „E. turizmas ir inovacijos“ atveria galimybes profesinėje karjeroje prisidėti sprendžiant aktualias šiandienos sveikatos turizmo ir inovatyvaus e. turizmo problemas. Programos sandara sudaro prielaidas gido pažymėjimui įgyti.

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas