BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Inžinerijos mokslai

Statybos inžinerija ir uosto statiniai

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121EX067

Įgyjama kvalifikacija
Inžinerijos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2024–2025 s. m. studijų kaina

 • Kredito kaina 
  63,93 Eur
 • Metinė studijų kaina 
  3836 Eur

Studijų tvarkaraštis

 • Dieninis
  Dalis studijų dalykų gali vykti pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį.
 • Sesijinis
  Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta keturis kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku. Sesijos trukmė priklauso nuo studijuojamų dalykų skaičiaus, bet ne ilgesnė kaip 2 savaitės. Dalis studijų dalykų gali vykti pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį.

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

Apie programą

Išsamios profesinės žinios

Statyba – tai sritis, kurioje labai sparčiai diegiamos naujausios IT sistemos. Šiandien vis dažniau visa informacija apie statinį, jo gyvavimo ciklas nuo koncepcijos iki jo nugriovimo modeliuojami virtualioje erdvėje – tai informacinis pastato modeliavimas (BIM). Studijuodami pagal Statybos inžinerijos ir uosto statinių programą jūs ne tik puikiai gebėsite naudoti statybos proceso skaitmeninimo įrankius, bet ir įgysite žinių apie konstrukcijas, technologijas ir inžinerines sistemas. Šių studijų metu įgyjamos žinios reikalingos praktiniam inžineriniam darbui statybos srityje. 

Profesinių žinių semtis – iš profesionalų

Studijų metų suteikiamos žinios, ir kompetencijos, reikalingos savarankiškai profesinei veiklai. Įgytų žinių dėka galėsite pradėti praktinį darbą statinių ir pastatų statybos bei projektavimo organizacijose, o taip pat inžinerinių tyrinėjimų organizacijose, ministerijų, miestų ir rajonų savivaldybių padaliniuose.

Rinktis verta

Statybos inžinerija – tai viena sričių, kurios specialistai buvo reikalingi ir vertinami visais laikais. Pasirinkę šias studijas išmanysite statybos technologijas, gebėsite atlikti, organizuoti ir įgyvendinti statybos darbus, o svarbiausia – galėsite dirbti neypatingų statinių projektų dalies (konstrukcijų) vadovais. Šių studijų išskirtinumas – uosto statinių specifikos išmanymas – suteiks žinių, kurios sudarys galimybes dirbti sparčiai augančiose uosto pramonės įmonėse. Pasaulis nuolat keičiasi… Ar keisite jį kurdami išmaniuosius pastatus ateities miestams?

 

Alumnai kalba

Karjera

Baigę studijas galėsite sėkmingai dirbti privačiose ir valstybinėse statybos įstaigose, statybos rangos darbų ar projektavimo įmonėse: rengti statinių projektų konstrukcinę dalį, atlikti organizacinį, techninį ar vadybinį darbą, organizuoti savarankišką verslą. Absolventai turi plačias galimybes kelti kvalifikaciją ir įgyti neypatingų statinių statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų atestatus. Galimi darbdaviai: UAB ,,Hidrostatyba“, UAB „PERDANGA“, UAB „Progresyvūs projektai“, UAB „Norvetuva“, UAB „Litana ir Ko“, UAB „EternitBaltic“, UAB „Ruukki Lietuva“, AB ,,KLASCO“, UAB „Eikos statyba“, AB ,,Klaipėdos nafta“, LKAB „Klaipėdos Smeltė“, UAB ,,Bega“, UAB ,,Klaipėdos konteinerių terminalas“, UAB „Klaistvita“ ir daugelis kitų projektavimo, statybos ir renovacijos įmonių.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas