BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Verslo ir viešoji vadyba

Vadyba

Pildyti prašymą
arrow

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121LX060

Įgyjama kvalifikacija
Verslo vadybos bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 3,5 m.

Studijų programos apimtis kreditais
210

2024–2025 s. m. studijų kaina

 • Kredito kaina 
  49,23 Eur
 • Metinė studijų kaina 
  2954 Eur

Studijų tvarkaraštis

 • Dieninis
  Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį. 
   
 • Sesijinis
  Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta keturis kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku. Sesijos trukmė priklauso nuo studijuojamų dalykų skaičiaus, bet ne ilgesnė kaip 2 savaitės. Dalis studijų dalykų bus vykdomi pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį. 

Studijų kalba
Lietuvių

Apie programą

Išsamios profesinės žinios

Vadybos bakalauro studijose derinama teorija ir praktika, todėl jas baigus nebuvo baisu pasinerti į verslo pasaulį. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę ne tik studijuoti, bet ir sutikti draugų, verslo partnerių.
(Nerijus Raila, „Eurokos“ Klaipėdos regiono vadovas)

Asmeninių kompetencijų ugdymas

Gautos žinios studijuojant vadybą Klaipėdos universitete buvo labai naudingos, gautas žinias pritaikau savo darbe, visuomeninėje veikloje. KU paskaitas dėsto kompetentingi dėstytojai, gebantys studentus sudominti ir įtraukti, o svarbiausia padeda suprasti esminį dalyką – mokytis reikia visą gyvenimą, dėl to ketinu tęsti magistrantūros studijas.
(Arvydas Razma, Neringos savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas ir asociacijos Skuodo krašto bendruomenės "Bartuva" pirmininkas)

Rinktis verta

Pasirinkti šią specialybę verta

Nes akivaizdžiai juntama mokslo ir praktikos dermė.
T. Friedman knygoje „Pasaulis yra plokščias“ ypač gerai aprašantis globalius iššūkius be kita ko ne vieną kartą minėjo, kad nepaisant robotizacijos, skaitmenizacijos, visada išliks vadybininko profesija, nes vietiniams vartotojams paaiškins, kaip naudoti produktą ar paslaugą. Vadybininko profesija tinkanti ir gyvuojanti visais laikais. Šioje specialybėje reikia žinių, sumanumo, kūrybiškumo.

Čia studijuoti geriausia

Dėstytojų komanda pasiruošusi suteikti teorines žinias, o dėstytojai-praktikai ­­– pateikti praktinių pavyzdžių ir užduočių. Katedroje dirba įvairaus amžiaus dėstytojai, todėl yra balansas tarp jaunystės entuziazmo ir vyresnio amžiaus patirties ir išminties.

Padarykime pasaulį geresne vieta gyventi

Kai iššūkiai dideli ir tenka spręsti sudėtingas problemas, be vadybos žinių neišsiversime. Būtent vadovų rankose yra sprendimai, kurie keičia ne tik organizacijos veiklos rezultatus, bet ir mūsų gyvenamąją aplinką.

 

Alumnai kalba

Karjera

Kur dirba absolventai?

Vadybos studijų programoje suteiktos žinios ir gebėjimai leidžia kurti savo verslą, dirbti ne tik aukščiausio lygmens vadovo pareigose (prezidentu, generaliniu direktoriumi, direktoriumi, direktoriaus pavaduotoju), bet ir organizacijos funkcinio vadovo pareigose: personalo, finansų, gamybos ir rinkodaros vadovu.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas